Przeprowadzki, transport, likwidacje

przeprowadzki mikołów przeprowadzki chorzówTrans-Glob: przeprowadzki, likwidacje mieszkań i biur, transport mebli – tak w skrócie wygląda nasza oferta.

Zapewniamy bezpieczny i profesjonalny transport mebli. Do Katowic, Sosnowca, Chorozwa i całego województwa śląskiego dojazd wliczamy w cenę usługi!
Dla każdego Klienta cenę naszych usług ustalamy indywidualnie, zależnie od takich czynników, jak:

  • możliwość dojazdu pod sam budynek,
  • liczba pięter do pokonania przenosząc rzeczy,
  • ilość dużych gabarytów (szaf, tapczanów, pianin itp.),
  • liczba potrzebnych tragarzy.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Po podaniu podstawowych szczegółów przeprowadzki od razu jesteśmy gotowi przedstawić kwotę za godzinę pracy!

Pomagamy i doradzamy przy pakowaniu wszystkich rzeczy do transportu, by uchronić je przed jakimikolwiek uszkodzeniami przy przeprowadzce. Katowickie firmy nieraz korzystały z naszych usług, przenosząc całe biura bez żadnych uszkodzeń.
Jeśli Klient oszczędzi nam czasu i samodzielnie odpowiednio zabezpieczy wszystkie rzeczy, otrzymuje 20 % upustu! Na życzenie pożyczamy skrzynki i pudełka za darmo. Pomagamy też we właściwym pakowaniu.

Likwidacja mieszkań
Przy likwidacji mieszkania lub zleceniu transportu tylko części mieszkania z usunięciem reszty pakujemy zbędne elementy i wywozimy na wysypisko, gdzie uzyskujemy kartę przekazania odpadu, do wglądu na życzenie Klienta. Polecamy tę usługę wszystkim, którzy cenią swój czas: likwidację mieszkania w Katowicach można zlecić nam: sprawnie, bez komplikacji i zbędnych problemów z transportem czy utylizacją.
Przestrzegamy wszystkich norm rzetelnego i ekologicznego działania.

Transport i wywóz mebli
Obok ogólnych przeprowadzek naszą specjalnością jest wywóz mebli. W Katowicach żadna firma nie zrobi tego lepiej ani taniej! W każdej ekipie mamy stolarza specjalnie dla odpowiedniego złożenia mebla.

Gwarantujemy dowóz na miejsce bez uszkodzeń. Jesteśmy szybcy, ale przede wszystkim ostrożni.

Zobacz, jak przebiega przeprowadzka z nami i jak się do niej przygotować! Oszczędź sobie stresu i zbędnych kosztów!